درباره ما

تیم وب سایت های گیلان، در زمینه محصولات برنج ، چای و صنایع دستی گیلان فعالیت دارد. هدف مجموعه ارائه محصولات با کیفیت گیلان و کم شدن هزینه ها و حذف واسطه و ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز ایران است. محصولات موجود در سایت هم از طریق مجموعه ما تامین میشود و همچنین با بهترین کارشناسان باتجربه بررسی و مستقیم از کشاورز خریداری میشود.

سوالات متداول

برای دیگر سوالات خود با ما تماس بگیرید

شرایط و قوانین فروشگاه های گیلان

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی higilan.ir و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی higilan.ir از سوی کاربر است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. سفارشات در رشت و با هماهنگی مشتری توسط پیک ارسال می گردند. در سایر استان ها سفارش ها از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به شیوه پست پیشتاز ارسال می گردد.

مدت زمان تحویل کالا

زمان تحویل کالا در رشت در همان روز سفارش با هماهنگی مشتری می باشد. سفارش هایی که قرار است از طریق پست ارسال گردند، در صورتی که قبل از ساعت ۱۰:۳۰ نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست خواهند شد ، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند ، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست نیز معمولاً ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد سفارش را به مقصد خواهند رساند.

امکان استرداد محصول

در صورت هر گونه اشتباه از سوی فروشگاه اینترنتی های گیلان اعم از ارسال محصول اشتباه یا وجود ایراد و نقص در محصول، سریعا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا علت در اولین فرصت مشکل برطرف شود.

نکات مهم در هنگام تحویل سفارشات

در زمان ارسال سفارش توسط شرکت پست، مشتری موظف است در حضور مامور پست و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نمایید ، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت. هنگامی که سفارش تحویل گرفته می شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت، بدین منظور به مشتریان توصیه می گردد قبل از امضاء نمودن رسید تحویل کالا، به دقت ظاهر کالا را بررسی نموده و در صورتیکه کوچکترین ایرادی داشت، از تحویل گرفتن سفارش خودداری و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع نمایند.

سبد خرید