چای

چرا چای و روغن آن مفید است؟

خواص بی نظیر روغن درخت چای

جالب است بدانید افراد روغن درخت چای را به روغن ملایکا می شناسند و به وسیله ی بخار شدن برگ های درختان چای استخراج می شوند. محققان ثابت کرده اند که استفاده از این محصول به صورت موضعی خاصیت ضد باکتری داشته همانند یک انتی بیوتیک عمل می کند. روغن درخت چای سیاه خاصیت های بی شمار و شگفت انگیزی دارد که برای پوست و مو بسیار مفید و موثر می باشد. این محصول به عنوان مواد اولیه محصولات بهداشتی، ارایشی، مراقبتی مثل صابون و لوسیون ها به مار می آید.

مصرف کاملا غیر خوراکی و موضعی

دقت داشته باشید این روغن به هیچ عنوان خوراکی نبوده و برای مصرف موضعی تولید شده است چرا که استفاده خوراکی آن مشکلات جبران نا پذیری را به همراه دارد. تحقیقات نشان داده اند که روغن درخت چای می تواند تمامی مشکلات پوستی را برطرف کند و پوستی روشن و شاداب را به شما هدیه دهد چرا که ویژگی های ضد باکتری، ضد التهاب، ضد انگلی و ضد هنری کننده قوی دارد.

چای سیاه و خواص روغن ان

چای سیاه محصولی ارزشمند و درمانگر است که در کنار روغن ان خواص بی نظیری از جمله؛ برطرف کننده اکنه، کاهش قرمزی، از بین بردن منافذ باز، بهبود ترشحات چربی، پاکسازی پوست، درخشندگی پوست، کاهش خشکی پوست، جلوگیری از درس ویروس های پوستی، جلوگیری از آنفلوانزا و سایر بیماری ها، آب رسانی پوست، تشک یل سر درد، تشک یل درد های عضله ها، بوی بد دهان، جلوگیری از عرق و بوی نا خوشایند، رفع خارش پوست، تشک یل تاول ها، درمان موخوره، درمان شوره، کاهش چربی و … را دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *