چای

تفاله چای سیاه

قدمت چای سیاه

 

جالب است بدانید چای سیاه که امروزه در بین تمامی عموم در سراسر دنیا به محبوبیت رسیده است حدود یک قرن قدمت دارد که بسیار با ارزش و پر خاصیت نیز می باشد. چای یکی از نوشیدنی های پرطرفدار ایرانی ها برای پذیرایی در مراسم ها، مهمانی ها، جشن ها، عزاداری ها و … است که از دم نوش های ایرانی به حساب می آید. همان طور که می دانید چای سیاه از خشک شدن برگ های بوته ی آن به دست می اید که بسیار کاربردی و مفید است.

 

چای سیاه یک محصول و نوشیدنی بسیار کار بردی

 

حال که می دانید دم کردن چای و نوشیدن آن چه خواص معجزه آسایی باید به شما بگوییم که تفاوت آن نیز بسیار مفید و کاربردی می باشد که به عنوان یکی از محصولات با کیفیت و کمکی در صنعت کشاورزی است. همان طور که در جریان هستید امروزه کشت چای زمین های وسیعی از شمال کشور را تشکیل داده است که چایکاران و تولید کنندگان ایرانی در تلاش اند که بهترین و مرغوب ترین نوع چای سیاه را ارائه دهند.

 

چای یک نوشیدنی طبیعی و بی نظیر

 

چای سیاه یک نوشیدنی یا به عبارتی دیگر یک دم نوش آرامش بخش، خوش رنگ، خوش طعم و همچنین خوش عطر می باشد که بدون هیچ گونه اسانس و مواد نگهدارنده تولید شده و به هست مصرف کننده خواهد رسید. نا گفته نماند که این کیفیت و مرغوبیت تنها در نوشیدنی آن خلاصه نخواهد شد بلکه تفاله ی آن نیز استفاده ی زیادی دارد. چای سیاه و چای سبز با دو فرایند متفاوت تولید می شوند که هر کدام خواص منحصر به خود را به همراه دارند اما تفاله ی چای ان ها به طور شگفت انگیزی معجزه خواهد کرد چرا که دارای فواید بی نظیر و با ور نکردنی می باشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *