چای

فواید چای سیاه برای مو

موهای سالم تر با چای سیاه

 

چای سیاه دارای مقدار بسیار زیادی انتی اکسیدان و کافئین است که به سلامتی مو بسیار کمک خواهد کرد این عناصر باعث می شوند موها رشد بیشتری داشته باشند و بسیار درخشان و زیبا شوند. همان طور که می دانید مو بر روی چهره و زیبایی تاثیر به سزایی دارد و هر فرد باید به سلامت مو خود اهمیت زیادی دهد.

 

جلوگیری از ریزش مو

 

ریزش مو یک امر بسیار آزار دهنده است و همچنین ناخوشایند می باشد مخصوص برای نوجوان ها و جوان ها که به موهای خود اهمیت فراوانی میدهند. از ان جا که چای سیاه غنی از انتی اکسیدان است نوشیدن ان به حد چشم گیری ریزش مو را کاهش می دهد.

 

تحریک رشد مو با چای سیاه

جالب است بدانید ژاپن کشوری پیشرفته است که به سلامت پوست و مو اهمیت بالایی میدهد. دانشمندان‌ ژاپنی پس از تحقیقات خود اعلام کرده اند که چای سیاه می تواند در روند رشد مو موثر باشد و با استفاده موضعی به مدت 2 هفته رشد مو را تحرک کند. برای این عمل بهتر است چای سیاه دم کشیده با پس از خنک شدن بر روب مو های خود بمالید.

 

درخشندگی مو با چای

 

اگر دارای موهای مات و کدر هستید باید به شما این مژده را بدهیم که چای سیاه می تواند به شما موهای درخشان و زیبایی ببخشد. پس از شست و شوی سر به وسیله شامپو برای آب کشی از چای سیاه استفاده کنید با انجام دادن این کار به مدت چند هفته می توانید معجزه ی ان را ببینید.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *