عرقیات

با مصرف آبغوره لاغر شو

آبغوره و خواص بی نظیر آن

از ان جا که میوه نارس انگور فواید زیادی دارد علاقه مند با نزدیک شدن فضل ابغوره گیری حجمی از ابغوره را خریداری کرده و در منزل خود نگهداری می کنند. با ابغوره و یا غوره می توان از بیشتر بیماری ها جلوگیری کرد و تا حدی ان ها را بهبود بخشید. به هیچ عنوان از مصرف این جاشنی بی نظیر و خوش طعم در سالاد ها و غذا ها غافل نشوید و طعمی خاص و پر خاصیت را تجربه کنید.

ابغوره روشی بی خطر برای لاغری

ابغوره قابلیت این را دارد که چربی خون را کاهش دهد و چربی های دور شکم را آب کند. برای این عمل بهتر ناشتا کمی ابغوره را میل کنید تا پس از مدتی متوجه تغییرات در خود شوید. همان طور که در جریان هستید غوره از اسید های بسیاری تشکیل شده است که می تواند حرارت بدن را کاهش دهد چرا که ابغوره داری طبع سرد است و عطش را به کلی بر طرف می کند. همچنین ابغوره باعث افزایش ترشحات معده شده و سوخت و ساز معده را بالا میبرد که این دلیل موجب کاهش اشتها نیز می گردد.

پس بدون تردید و شک ابغوره برای لاغری بسیار مفید است و در هضم غذاهای سنگین و چرب کمک فراوانی می کند. همچنین این ماده شگفت انگیز با ترکیب شدن غذا و سالا موجب جذب بیشتر اهن در بدن می شود. جدا از خاصیت چربی سوزی ابغوره به دلیل دارا بودن اسید های آلی پتاسیم دار در درمان سیاتیک و روماتیسم بسیار موثر است. ابغوره می تواند سموم بدن را دفع کند و سلامت کلیه ها را نیز تضمین کند. در ضمن اگر دارای کبدی چرب هستید حتما از این ماده حیرت انگیز استفاده کنید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *