عرقیات

حفظ سلامت سیستم گوارش بدن با آبغوره

آبغوره

آبغوره معجزه ای برای سلامتی است که محققان طب سنتی ثابت کرده اند نوشیدن مقدار کمی از این ماده از بیماری جلوگیری می کند و موجب بهبود نیز می شود. همان طور که می دانید ابغوره پدیده ای طبیعی است که از انگور سبز نرسیده تهیه می شود. این ماده منحصر به فرد علاوه بر خاصیت های بی شمار یک جاشنی بی نظیر برای غذا های خوش طعم ایرانی می باشد.

حفظ سلامتی سیستم گوارش با نوشیدن آبغوره

جالب است بدانید ابغوره خاصیت اشتها آور دارد و به هضم سریع غذا کمک فراوانی می کند. همچنین این ماده شگفت انگیز اختلالات روده و معده را به طور کلی درمان خواهد کرد. اگر مبتلا به یبوست هستید به شما پیشنهاد می کنیم به مدت 5 روز به دور مداوم از ابغوره استفاده کنید چرا که این محصول روده را ضد عفونی می کند. البته نا گفته نماند بهتر است در این دوره از غذاهای سنگین و چرب پرهیز کنید تا جواب بهتری را دریافت کنید. ابغوره علاوه بر اینکه به تنهایی قابل مصرف است ولی می توان ان را دیگر محصولات همانند: زیره سیاه، عسل و… ترکیب کرد و از شر بیماری ها به راحتی خلاص شد.

همچنین پزشکان طب سنتی اعلام کرده اند که اگر ورم گلو دارید و از درد ان رنج می برید با قرقره کردن مقداری ابغوره این مشکل به راحتی بر کنار خواهد شد. یکی دیگر از قابلیت های بی نظیر ابغوره درمان ورم مخاط دهان و نرمی لثه می باشد.

توصیه پزشکی

بی شک ابغوره با قابلیت درمان گری خود از اکثر دارو های شیمیایی مفید تر می باشد و بدون اسیب رساندن به بدن بهبودی را تضمین می کند. با مصرف ابغوره در حفظ سلامتی خود سهیم باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *