برنج گیلان

خواص آب برنج برای پوست و مو

در این مقاله قصد داریم موضوع خواص آب برنج برای پوست و مو را مورد بررسی قرار دهیم.

قبل از پرداختن به موضوع اصلی باید بدانید که شما میتوانید با کلیک کردن روی خواص آب برنج به صفحه ی اصلی محصولات های گیلان ارجاع داده می شوید و از آن جا می توانید تمامی محصولات ارائه شده را به قیمت روز ببینید.

در ادامه ی این مقاله چند نمونه از خواص آب برنج برای پوست و مو را خدمت شما عزیزان معرفی خواهیم کرد:

خواص آب برنج

کاهش چربی پوست: همان طور که می دانید وجود چربی در سطح پوست می تواند منجر به مشکلات پوستی مانند جوش زدن و یا انسداد منافذ پوست شود اگر شما پوستی چرب و یا مختلط دارید به شما توصیه می کنیم از آب برنج استفاده کنید چرا که سرشار از نشاسته بوده و چربی پوست را به خود می کشد.

کاهش و کمک به رفع آفتاب سوختگی های خفیف: قرار گرفتن پوست صورت در معرض آفتاب به صورت طولانی مدت مشکلات پوستی مانند سرطان پوست، چین و چروک و سفتی پوست را ایجاد می کند. اگر شما استفاده از ضد آفتاب را فراموش کردید نگران نباشید چرا که آب برنج می تواند به عنوان یک ماده ی خنک کننده پوست ملتهب شده ی شما را تسکین دهد.

کاهش دادن سرعت روند پیری پوست: استفاده ی مداوم و روزانه از آب برنج می تواند چین و چروک های کوچک و خطوط ظریف در سطح پوست را پر کرده و منجر شود تا کمتر به چشم آیند.

روشن شدن پوست، تسکین خشکی پوست سر، کاهش سایش و آسیب، افزایش کشسانی مو و سم زدایی مو نیز از جمله ی خواص دیگر آب برنج برای پوست و مو می باشند.

سخن پایانی

به انتهای این مقاله رسیدیم و در آخر از شما بابت همراهی ما در طول این مقاله سپاس گزاریم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *